Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Мадрига Г. М. 
Поняття, місце і роль малих підприємств в економіці: економічні та соціальні аспекти / Г. М. Мадрига // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. - 2013. - № 767. - С. 154-163. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPM_2013_767_24
Здійснено теоретичне узагальнення поняття підприємництва на різних етапах економічного розвитку. Виділено характерні риси підприємця, узагальнено підходи щодо визначення малого підприємництва та його ролі в розвитку економіки.
  Повний текст PDF - 215.953 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Мадрига Г.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Мадрига Г. М. Поняття, місце і роль малих підприємств в економіці: економічні та соціальні аспекти / Г. М. Мадрига // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. - 2013. - № 767. - С. 154-163. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPM_2013_767_24.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського