Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Мазурик М. 
Аналіз російськими мислителями кін. ХІХ – поч. ХХ ст. онтологічного розуміння добра і зла в патристиці / М. Мазурик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Філософські науки. - 2014. - № 780. - С. 63-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPFN_2014_780_13
Торкаючись відмінності східно- та західнопатристичної думки, зазначено, що незважаючи на те, що східна патристика була більше представлена в російській філософській думці к. XIX - поч. XX ст. і навіть вважається основним її джерелом, західна патристика теж не була позбавлена уваги з боку російських мислителів, але ця увага обмежується проблемами, які стосуються виключно людського буття, таких як мораль, душа, вибір, але аж ніяк не онтології. Західноєвропейська філософія, яка виростає на грунті західної патристики, майже не використовує доробок патристики східної, що надає підстави стверджувати: грунт патристики в російській релігійній філософії був набагато глибшим, ніж у філософії західноєвропейській.
  Повний текст PDF - 222.149 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Мазурик М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Мазурик М. Аналіз російськими мислителями кін. ХІХ – поч. ХХ ст. онтологічного розуміння добра і зла в патристиці / М. Мазурик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Філософські науки. - 2014. - № 780. - С. 63-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPFN_2014_780_13.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Мазурик Марія Василівна (філософські науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського