Наукова періодика України Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


Рудська А. І. 
Соціальна реабілітація дітей з діагнозом ДЦП методом іпотерапії / А. І. Рудська, О. С. Солдатова // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 4. - С. 107-113. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKPI_soc_2013_4_18
Дитячий церебральний параліч (ДЦП) відноситься до числа досить поширених захворювань, що призводять до різного ступеня вираженості дитячої інвалідності. Як показують дослідження, в останні роки тенденції до зниження захворюваності не відзначається. Проблема відновлення порушених впливів у хворих на дитячий церебральний параліч не втрачає своєї актуальності. На сьогоднішній день не існує чіткої системи ліквідації даної патологічної домінанти центральної нервової системи, однак є багато реабілітаційних програм, направлених на корекцію цього захворювання. Це визначає необхідність пошуку нових підходів та методів,направлених на оптимізацію відновлюваних впливів. Одним з інноваційних методів реабілітації осіб з обмеженими можливостями є іпотерапія. У ході дослідження зроблено висновок, що соціальна реабілітація за умов іпотерапії дітей з діагнозом ДЦП буде більш успішною та результативною, коли буде проводитися починаючи з раннього віку та охоплювати весь комплекс реабілітаційних методів, що мають індивідуальний підбір саме під кожний окремий випадок.
  Повний текст PDF - 375.68 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Рудська А.
 • Солдатова О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Рудська А. І. Соціальна реабілітація дітей з діагнозом ДЦП методом іпотерапії / А. І. Рудська, О. С. Солдатова // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 4. - С. 107-113. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKPI_soc_2013_4_18.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського