Наукова періодика України Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


Казаков В. C. 
Конфлікт "боротьби за гегемонію" в теорії системних циклів накопичення Джованні Аррігі / В. C. Казаков, І. П. Шевель // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 1. - С. 59-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKPI_soc_2013_1_11
Конфлікт "боротьби за гегемонію" - це досить тривалий період часу, це боротьба міждержавна, її суб'єктами є держави, великі держави, це боротьба двопланова. Конфлікт розгортається і відбувається на фазі (етапі) фінансової гегемонії і виникає, коли значна частина суспільства приймає існуючий порядок речей, існуючий світопорядок. І тоді гегемонія - це добровільна, але неорганізована згода з тим "напрямком соціального життя", яке задано панівною групою, власне, згоду з існуючим світопорядком, але не тільки згода підкорятися. Всі гегемонівські держави прагнуть до нескінченного накопичення капіталу, що призводить до неминучого розширення, розвитку і поглиблення військової та політичної могутності.
  Повний текст PDF - 198.991 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Казаков В.
 • Шевель І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Казаков В. C. Конфлікт "боротьби за гегемонію" в теорії системних циклів накопичення Джованні Аррігі / В. C. Казаков, І. П. Шевель // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 1. - С. 59-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKPI_soc_2013_1_11.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського