Наукова періодика України Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку


Докаш О. 
Реалізація стратегічних політичних інтересів сталінського тоталітарного режиму як рушійної сили утвердження радянської політичної системи у Західній Україні та Північній Буковині на початковому етапі Другої світової війни: компаративний аспект / О. Докаш // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку. - 2015. - Вип. 27. - С. 15-21. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Unir_2015_27_5
На підставі опрацювання різнопланової джерельної бази та з використанням широкого спектра спеціально політологічних методів дослідження розкрито стратегічні політичні інтереси сталінського тоталітарного режиму у Західній Україні та Північній Буковині на початковому етапі Другої світової війни. Вказано, що визначальним чинником докорінної зміни політичного устрою західноукраїнського регіону виступав зовнішній фактор - поділ сфер впливу між СРСР і Німеччиною.
  Повний текст PDF - 238.241 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Докаш О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Докаш О. Реалізація стратегічних політичних інтересів сталінського тоталітарного режиму як рушійної сили утвердження радянської політичної системи у Західній Україні та Північній Буковині на початковому етапі Другої світової війни: компаративний аспект / О. Докаш // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку. - 2015. - Вип. 27. - С. 15-21. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Unir_2015_27_5.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Докаш Оксана Юріївна (політичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського