Наукова періодика України Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку


Забавська Х. 
Система стримувань і противаг як атрибут демократії: порівняльний аналіз особливостей функціонування у різних формах правління / Х. Забавська, М. Бучин // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку. - 2015. - Вип. 27. - С. 61-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Unir_2015_27_12
Розглянуто систему стримувань і противаг як атрибут демократії. На базі розробленої формули обчислено коефіцієнт дисбалансу повноважень між гілками влади на прикладі США, Німеччини, Франції, Польщі та України, які репрезентують основні форми правління сучасності.
  Повний текст PDF - 306.222 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Забавська Х.
 • Бучин М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Забавська Х. Система стримувань і противаг як атрибут демократії: порівняльний аналіз особливостей функціонування у різних формах правління / Х. Забавська, М. Бучин // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку. - 2015. - Вип. 27. - С. 61-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Unir_2015_27_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бучин Микола Антонович (політичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського