Наукова періодика України Українська мова


Колібаба Л. 
Морфологічні форми іменників у контексті теорії мовної норми / Л. Колібаба // Українська мова. - 2018. - № 2. - С. 50-66. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ukrm_2018_2_6
  Повний текст PDF - 267.278 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Колібаба Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Колібаба Л. Морфологічні форми іменників у контексті теорії мовної норми / Л. Колібаба // Українська мова. - 2018. - № 2. - С. 50-66. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ukrm_2018_2_6.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Колібаба Лариса Миколаївна (філологічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського