Наукова періодика України Ukrainian journal of physics


Hornetska M. 
Two-parameter modifications of anyonic statistics / M. Hornetska, A. Rovenchak // Ukrainian journal of physics. - 2016. - Vol. 61, № 2. - С. 168-177. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ukjourph_2016_61_2_13
  Повний текст PDF - 702.898 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Hornetska M.
  • Rovenchak A.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Hornetska M. Two-parameter modifications of anyonic statistics / M. Hornetska, A. Rovenchak // Ukrainian journal of physics. - 2016. - Vol. 61, № 2. - С. 168-177. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ukjourph_2016_61_2_13.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського