Наукова періодика України Управляющие системы и машины


Агаи Аг Гамиш Якуб 
О решении классической задачи Штейнера для четырех точек / Аг Гамиш Якуб Агаи, Г. А. Донец // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 6. - С. 36-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/USM_2013_6_7
  Повний текст PDF - 276.292 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Агаи А.
  • Донец Г.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Агаи Аг Гамиш Якуб О решении классической задачи Штейнера для четырех точек / Аг Гамиш Якуб Агаи, Г. А. Донец // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 6. - С. 36-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/USM_2013_6_7.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського