Наукова періодика України Управляющие системы и машины


Рицар Б. Є. 
Числова теоретико-множинна інтерпретація полінома Жегалкіна / Б. Є. Рицар // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 1. - С. 11-26. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/USM_2013_1_3
Розглянуто числову теоретико-множинну інтерпретацію полінома Жегалкіна і описано простий теоретико-множинний метод перетворення (досконалої) диз'юнктивної нормальної форми логікової функції від n змінних у поліном Жегалкіна, і навпаки. Переваги запропонованого методу показано на прикладах.
  Повний текст PDF - 493.676 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Рицар Б.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Рицар Б. Є. Числова теоретико-множинна інтерпретація полінома Жегалкіна / Б. Є. Рицар // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 1. - С. 11-26. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/USM_2013_1_3.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Рицар Богдан Євгенович (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського