Наукова періодика України Український неврологічний журнал


Турчина Н. С. 
Місце хронічної інфекції в патофізіології атеросклеротичних процесів у каротидних артеріях у хворих на цереброваскулярні захворювання / Н. С. Турчина // Український неврологічний журнал. - 2018. - № 3-4. - С. 11-16.
Є обмежена кількість даних щодо причин потовщення комплексу інтима-медіа сонної артерії за умов інфекційного процесу. Етіологічна значущість мікробного чинника з формуванням атеросклеротичної бляшки потребує проведення додаткових досліджень. Висвітлено результати досліджень, присвячених вивченню атеросклеротичних бляшок, які мають ознаки локального запалення, можуть розірватися і спричинити розвиток тромбозу, а також можливість раннього хірургічного лікування пацієнтів з гострими порушеннями мозкового кровообігу на тлі стенозу, що надає змогу швидко усунути причини розвитку патологічного процесу, запобігти наростанню грубого неврологічного дефіциту, скоротити термін лікування та реабілітації хворих і значно знизити витрати на лікування.
35
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2019 р., через 35 днів


Цитованість авторів публікації:
 • Турчина Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Турчина Н. С. Місце хронічної інфекції в патофізіології атеросклеротичних процесів у каротидних артеріях у хворих на цереброваскулярні захворювання / Н. С. Турчина // Український неврологічний журнал. - 2018. - № 3-4. - С. 11-16..

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Турчина Наталія Степанівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського