Наукова періодика України Український математичний вісник


Севостьянов Е. А. 
О неравенстве типа Вяйсяля для угловой дилатации отображений и некоторых его приложениях / Е. А. Севостьянов, Р. Р. Салимов // Український математичний вісник. - 2015. - Т. 12, № 4. - С. 511-538. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMvis_2015_12_4_7
Для одного подвида отображений с конечным искажением f : D ->> D', D, D' c Rn, n >>= 2, допускающих наличие точек ветвления, установлено некоторое модульное неравенство, играющее существенную роль при исследовании различных проблем плоских и пространственных отображений. В качестве одного из приложений полученных результатов исследован вопрос об устранении изолированной особенности открытых дискретных отображений с конечным искажением длины.
  Повний текст PDF - 301.165 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Севостьянов Е.
  • Салимов Р.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Севостьянов Е. А. О неравенстве типа Вяйсяля для угловой дилатации отображений и некоторых его приложениях / Е. А. Севостьянов, Р. Р. Салимов // Український математичний вісник. - 2015. - Т. 12, № 4. - С. 511-538. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMvis_2015_12_4_7.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Салімов Руслан Радікович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського