Наукова періодика України Український математичний журнал


Chen F. X. 
On the generalization of some Hermite – Hadamard inequalities for functions with convex absolute values of the second derivatives via fractional integrals / F. X. Chen // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1696-1706.586
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 586 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Chen F.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Chen F. X. On the generalization of some Hermite – Hadamard inequalities for functions with convex absolute values of the second derivatives via fractional integrals / F. X. Chen // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1696-1706.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського