Наукова періодика України Український математичний журнал


Самойленко А. М. 
Теорія багатовимірних операторів трансмутації Дельсарта – Ліонса. I / А. М. Самойленко, Я. А. Прикарпатський, Д. Блекмор, А. К. Прикарпатський // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1660-1695.592
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 592 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Самойленко А.
  • Прикарпатський Я.
  • Блекмор Д.
  • Прикарпатський А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Самойленко А. М. Теорія багатовимірних операторів трансмутації Дельсарта – Ліонса. I / А. М. Самойленко, Я. А. Прикарпатський, Д. Блекмор, А. К. Прикарпатський // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1660-1695..

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Самойленко Анатолій Михайлович (1938–) (фізико-математичні науки)
  • Прикарпатський Ярема Анатолійович (фізико-математичні науки)
  • Прикарпатський Анатолій Карольович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського