Наукова періодика України Український математичний журнал


Mazorchuk V. 
Simple transitive 2-representations for two non-fiat 2-categories of projective functors / V. Mazorchuk, X. Zhang // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1625-1649.652
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 652 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Mazorchuk V.
  • Zhang X.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Mazorchuk V. Simple transitive 2-representations for two non-fiat 2-categories of projective functors / V. Mazorchuk, X. Zhang // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1625-1649.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського