Наукова періодика України Український математичний журнал


Кошманенко В. Д. 
Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром / В. Д. Кошманенко, В. О. Волошина // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1615-1624.530
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 530 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Кошманенко В.
  • Волошина В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кошманенко В. Д. Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром / В. Д. Кошманенко, В. О. Волошина // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 12. - С. 1615-1624..

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Кошманенко Володимир Дмитрович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського