Наукова періодика України Український математичний журнал


Сенашов В. И. 
Характеризации групп с почти слойно конечной периодической частью / В. И. Сенашов // Український математичний журнал. - 2017. - Т. 69, № 7. - С. 964-973. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2017_69_7_11
Вивчено будову сім'ї скінченних підгруп вигляду <$EL sub g ~=~(а,~a sup g )> у групах Шункова. Як наслідок із основноі теореми одержано 2 характеризації груп із майже шарово скінченною періодичною частиною.
  Повний текст PDF - 243.327 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Сенашов В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Сенашов В. И. Характеризации групп с почти слойно конечной периодической частью / В. И. Сенашов // Український математичний журнал. - 2017. - Т. 69, № 7. - С. 964-973. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2017_69_7_11.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського