Наукова періодика України Український математичний журнал


Бурский В. П. 
О третьей краевой задаче для неправильно эллиптического уравнения в круге / В. П. Бурский, Е. В. Лесина // Український математичний журнал. - 2014. - Т. 66, № 2. - С. 279–283. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2014_66_2_14
Розглянуто питання розв'язності неоднорідної третьої крайової задачі в обмеженій області для скалярного неправильно еліптичного диференціального рівняння з комплексними коефіцієнтами й однорідним символом. Доведено, що класами граничних даних, для яких задача має єдиний розв'язок у просторі Соболєва над кругом, є простори функцій з експоненціальним спаданням коефіцієнтів Фур'є.
  Повний текст PDF - 207.022 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бурский В.
  • Лесина Е.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бурский В. П. О третьей краевой задаче для неправильно эллиптического уравнения в круге / В. П. Бурский, Е. В. Лесина // Український математичний журнал. - 2014. - Т. 66, № 2. - С. 279–283. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2014_66_2_14.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського