Наукова періодика України Український історичний журнал


Алієв Р. Д. 
Рееміґрація кримських татар у 1860-х рр. / Р. Д. Алієв // Український історичний журнал. - 2014. - № 4. - С. 94-99. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UIJ_2014_4_7
  Повний текст PDF - 263.387 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Алієв Р.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Алієв Р. Д. Рееміґрація кримських татар у 1860-х рр. / Р. Д. Алієв // Український історичний журнал. - 2014. - № 4. - С. 94-99. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UIJ_2014_4_7.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського