Наукова періодика України Український географічний журнал


Поливач К. А. 
Культурна і природна спадщина у контексті цілей сталого розвитку України / К. А. Поливач // Український географічний журнал. - 2017. - № 4. - С. 62-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UGJ_2017_4_10
Мета дослідження - вивчення ступеня включення культурної та природної спадщини (КПС) України в процес сталого (збалансованого) розвитку. Розглянуто міжнародно-правові документи в цій сфері, прийняті в останні роки. Зроблено аналіз стану, проблем і тенденцій у розвитку сфери КПС. Вивчено існуючий досвід з урахування потенціалу КПС у стратегічному і програмно-цільовому плануванні на державному та регіональному рівнях. Наголошено на необхідності активізації в Україні теоретичного осмислення ролі КПС як одного з найважливіших середовищеформуючих чинників, а також практичних кроків у справі всебічного включення питань КПС до Стратегії сталого розвитку.
  Повний текст PDF - 486.514 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Поливач К.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Поливач К. А. Культурна і природна спадщина у контексті цілей сталого розвитку України / К. А. Поливач // Український географічний журнал. - 2017. - № 4. - С. 62-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UGJ_2017_4_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Поливач Катерина Анатоліївна (географічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського