Наукова періодика України Теорія оптимальних рішень


Шулінок Г. О. 
Про ізоморфізм натуральних модульних графів / Г. О. Шулінок // Теорія оптимальних рішень. - 2004. - № 3. - С. 69-73. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tor_2004_3_12
  Повний текст PDF - 367.944 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Шулінок Г.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Шулінок Г. О. Про ізоморфізм натуральних модульних графів / Г. О. Шулінок // Теорія оптимальних рішень. - 2004. - № 3. - С. 69-73. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tor_2004_3_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського