Наукова періодика України Технологія і техніка друкарства


Фіялка С. Б. 
Новини сепаратистських інтернет-медіа в інформаційній війні проти України / С. Б. Фіялка // Технологія і техніка друкарства. - 2017. - Вип. 1. - С. 73–87. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Titd_2017_1_12
Досліджено медійну політику терористичних угруповань, яка стала одним з інструментів ведення гібридної війни в Україні. Виділено тематичні групи новин, що становлять звичний порядок денний сепаратистських новинних сайтів: гіперболізація економічних, політичних, соціальних та інших негараздів в Україні; "криваві злочини" українських "карателів"; деморалізація Збройних сил України (суїциди, низький рівень військової дисципліни); "досягнення" самопроголошених республік, "подвиги" ополченців; повідомлення про успіхи Росії в економіці, зовнішній політиці тощо; критика США; негатив про ставлення в Україні до бійців АТО та волонтерів; критика ставлення в Україні до внутрішніх переселенців, російської мови. Обгрунтовано необхідність та запропоновано напрями інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення, виховних, просвітницьких заходів, які б об'єднували українське суспільство навколо ідеї української державності.
  Повний текст PDF - 1.039 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Фіялка С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Фіялка С. Б. Новини сепаратистських інтернет-медіа в інформаційній війні проти України / С. Б. Фіялка // Технологія і техніка друкарства. - 2017. - Вип. 1. - С. 73–87. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Titd_2017_1_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Фіялка Світлана Борисівна (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського