Наукова періодика України Теорія ймовірностей та математична статистика


Верцімаха О. О. 
М'який розв'язок параболічного рівняння, керованого σ-скінченною стохастичною мірою / О. О. Верцімаха, В. М. Радченко // Теорія ймовірностей та математична статистика. - 2017. - Вип. 97. - С. 24-37. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tims_2017_97_5
  Повний текст PDF - 596.394 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Верцімаха О.
  • Радченко В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Верцімаха О. О. М'який розв'язок параболічного рівняння, керованого σ-скінченною стохастичною мірою / О. О. Верцімаха, В. М. Радченко // Теорія ймовірностей та математична статистика. - 2017. - Вип. 97. - С. 24-37. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tims_2017_97_5.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Радченко Вадим Миколайович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського