Наукова періодика України Теорія ймовірностей та математична статистика


Самойленко І. В. 
Великі відхилення для імпульсних процесів в схемі апроксимації Леві / І. В. Самойленко // Теорія ймовірностей та математична статистика. - 2013. - Вип. 88. - С. 135-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tims_2013_88_13
Проведен асимптотический анализ проблемы больших уклонений для импульсных процессов в схеме пуассоновской аппроксимации. Большие уклонения для импульсных процессов в схеме пуассоновской аппроксимации определяются экспоненциальным генератором для скачкообразного процесса с независимыми приращениями.
  Повний текст PDF - 523.918 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Самойленко І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Самойленко І. В. Великі відхилення для імпульсних процесів в схемі апроксимації Леві / І. В. Самойленко // Теорія ймовірностей та математична статистика. - 2013. - Вип. 88. - С. 135-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tims_2013_88_13.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Самойленко Ігор Валерійович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського