Наукова періодика України Технічна електродинаміка


Ращепкін А. П. 
Електромагнітне поле індуктора з Ш-подібним осердям для магнітно-імпульсної обробки матеріалів / А. П. Ращепкін, І. П. Кондратенко, О. М. Карлов, Р. С. Крищук // Технічна електродинаміка. - 2019. - № 6. - С. 5-12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/TED_2019_6_4
Представлено метод аналізу електромагнітних процесів в індукторі з Ш-подібним феромагнітним осердям. індуктор призначений для безконтактного збудження в металевій стрічці імпульсів магнітного поля і струмів високої густини для магнітно-імпульсної обробки площинного прокату металів. Збудження імпульсів струму в обмотці індуктора відбувається шляхом комутації електричного кола, що включає ємність, індуктивність індуктора, активний опір з'єднуючих проводів і витків індуктора та керований вентиль. Електричні параметри індуктора визначаються методом комп'ютерного моделювання в квазістаціонарному режимі в тривимірній постановці з використанням методу скінченних елементів для низки заданих значень сили струму. Встановлено аналітичні залежності параметрів розрядного кола - статичної та динамічної індуктивностей, а також активного опору, що вноситься, від потокозчеплення. За знайденими електричними параметрами із розв'язку нелінійного диференціального рівняння кола визначається нестаціонарний струм індуктора, що дає змогу розв'язати нестаціонарну електромагнітну задачу розподілу магнітних полів і струмів у металі.
  Повний текст PDF - 438.486 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ращепкін А.
  • Кондратенко І.
  • Карлов О.
  • Крищук Р.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ращепкін А. П. Електромагнітне поле індуктора з Ш-подібним осердям для магнітно-імпульсної обробки матеріалів / А. П. Ращепкін, І. П. Кондратенко, О. М. Карлов, Р. С. Крищук // Технічна електродинаміка. - 2019. - № 6. - С. 5-12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/TED_2019_6_4.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Ращепкін Анатолій Павлович (1937–) (технічні науки)
  • Кондратенко Ірина Петрівна (технічні науки)
  • Кондратенко Ігор Петрович (1955–) (технічні науки)
  • Карлов Олексій Миколайович (1983–) (технічні науки)
  • Крищук Роман Сергійович (1990–) (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського