Наукова періодика України Прикарпатський вісник НТШ


Пояркова Т. К. 
"Русский мир" як ефект "доповненої" реальності / Т. К. Пояркова // Прикарпатський вісник НТШ. Думка. - 2016. - № 3. - С. 172-179. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pvntsh_2016_3_19
Розглянуто тему привабливості світоглядного концепту "Русский мир", що виступає мобілізуючим чинником як для росіян, так і для російськомовних громадян інших країн у боротьбі проти України. Проаналізовано різні концепції "Русского мира" та виокремлено їх спільні підстави. Увагу акцентовано на ролі, яку відіграє ідея "Русского мира" в глобалізовану епоху, де мережа творить нові основи для формування суспільної єдності поза простором і часом. Обгрунтовано думку про те, що мобілізаційний потенціал "Русского мира" зумовлений здатністю творити нову солідарність, спроможну компенсувати драматичний збіг військової поразки, політичного приниження, економічного падіння, культурного нігілізму та загального хаосу.
  Повний текст PDF - 302.836 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Пояркова Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Пояркова Т. К. "Русский мир" як ефект "доповненої" реальності / Т. К. Пояркова // Прикарпатський вісник НТШ. Думка. - 2016. - № 3. - С. 172-179. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pvntsh_2016_3_19.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського