Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Єгошкін Д. І. 
Алгоритм класифікації на базі нечіткої логіки з розширюваною кількістю виводів / Д. І. Єгошкін, Н. А. Гук, С. Ф. Сірик // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 66-75. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_9
  Повний текст PDF - 233.122 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Єгошкін Д.
  • Гук Н.
  • Сірик С.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Єгошкін Д. І. Алгоритм класифікації на базі нечіткої логіки з розширюваною кількістю виводів / Д. І. Єгошкін, Н. А. Гук, С. Ф. Сірик // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 66-75. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_9.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Гук Наталія Анатоліївна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського