Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Тонкошкур І. С. 
Моделювання течії двошарової рідкої плівки по циліндричній поверхні / І. С. Тонкошкур, Т. Є. Зайцева // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 170-176. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_19
  Повний текст PDF - 317.267 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Тонкошкур І.
  • Зайцева Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Тонкошкур І. С. Моделювання течії двошарової рідкої плівки по циліндричній поверхні / І. С. Тонкошкур, Т. Є. Зайцева // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 170-176. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_19.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського