Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Магас О. С. 
Дослідження робастності розв’язків задачі маршрутизації транспорту / О. С. Магас, О. С. Сергєєв // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 127-138. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_15
  Повний текст PDF - 1.336 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Магас О.
  • Сергєєв О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Магас О. С. Дослідження робастності розв’язків задачі маршрутизації транспорту / О. С. Магас, О. С. Сергєєв // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 127-138. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського