Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Кісельова О. М. 
Чисельне дослідження моделей оптимального розподілу рекреаційних ресурсів / О. М. Кісельова, В. О. Строєва // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 110-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_13
  Повний текст PDF - 2.164 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Кісельова О.
  • Строєва В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кісельова О. М. Чисельне дослідження моделей оптимального розподілу рекреаційних ресурсів / О. М. Кісельова, В. О. Строєва // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 110-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_13.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Кісельова Олена Михайлівна (фізико-математичні науки)
  • Строєва Вікторія Олексіївна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського