Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Кісельова О. М. 
Pозв’язання однієї нескінченновимірної задачі location-allocation із нечіткими параметрами / О. М. Кісельова, О. М. Притоманова, С. В. Журавель, В. В. Шаравара // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 99-109. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_12
  Повний текст PDF - 310.443 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Кісельова О.
  • Притоманова О.
  • Журавель С.
  • Шаравара В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кісельова О. М. Pозв’язання однієї нескінченновимірної задачі location-allocation із нечіткими параметрами / О. М. Кісельова, О. М. Притоманова, С. В. Журавель, В. В. Шаравара // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2018. - Вип. 18. - С. 99-109. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2018_18_12.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Кісельова Олена Михайлівна (фізико-математичні науки)
  • Журавель Сергій Вадимович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського