Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Гарт Л. Л. 
Сіткові алгоритми розв’язання задачі оптимального керування еліптичною системою / Л. Л. Гарт, П. О. Довгай, В. Л. Селіщев // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2017. - № 17. - С. 42-53. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2017_17_7
  Повний текст PDF - 1.597 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гарт Л.
  • Довгай П.
  • Селіщев В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гарт Л. Л. Сіткові алгоритми розв’язання задачі оптимального керування еліптичною системою / Л. Л. Гарт, П. О. Довгай, В. Л. Селіщев // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2017. - № 17. - С. 42-53. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2017_17_7.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського