Наукова періодика України Питання прикладної математики і математичного моделювання


Гарт Л. Л. 
Ітераційні процеси розв’язання нелінійних операторних рівнянь, подібні до методу Ньютона, та їх модифікації / Л. Л. Гарт // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2017. - № 17. - С. 32-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2017_17_6
  Повний текст PDF - 216.341 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гарт Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гарт Л. Л. Ітераційні процеси розв’язання нелінійних операторних рівнянь, подібні до методу Ньютона, та їх модифікації / Л. Л. Гарт // Питання прикладної математики і математичного моделювання. - 2017. - № 17. - С. 32-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ppmmm_2017_17_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського