Наукова періодика України Поліграфія і видавнича справа


Пелипець М. І. 
Публікації Степана Смаль-Стоцького та рецепція його діяльності на шпальтах часопису "Свобода" / М. І. Пелипець // Поліграфія і видавнича справа. - 2016. - № 2. - С. 237–244. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2016_2_28
Розглянуто та проаналізовано аспекти співпраці редакції газети "Свобода" зі Степаном Смаль-Стоцьким як автором, читачем і видатним громадським діячем. Простежено й охарактеризовано наявність у масиві публікацій газети "Свобода" за 1911 - 2002 рр. розвідок С. Смаль-Стоцького. Досліджено особливості мовознавчих, політичних, економічних публіцистичних матеріалів про С. Смаль-Стоцького. Визначено роль С. Смаль-Стоцького-журналіста, суспільно-політичного діяча в історії еміграційної та української журналістики і видавничої справи.
  Повний текст PDF - 312.44 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Пелипець М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Пелипець М. І. Публікації Степана Смаль-Стоцького та рецепція його діяльності на шпальтах часопису "Свобода" / М. І. Пелипець // Поліграфія і видавнича справа. - 2016. - № 2. - С. 237–244. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2016_2_28.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Пелипець Мар'яна Іванівна (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського