Наукова періодика України Фізика і хімія твердого тіла


Гуцул В. І. 
Енергетичний спектр оптичних фононів у плоскій багатошаровій резонансно-тунельній наноструктурі / В. І. Гуцул, О. М. Маханець, А. І. Кучак // Фізика і хімія твердого тіла. - 2014. - Т. 15, № 1. - С. 29-33. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/PhKhTT_2014_15_1_5
У межах моделі діелектричного континууму виконано розрахунок енергетичного спектра обмежених та інтерфейсних оптичних фононів у плоскій багатошаровій резонансно-тунельній наноструктурі на основі гетеропереходів GaAs/AlAs. Показано, що енергії обмежених оптичних фононів у даній напівпровідниковій наногетеросистемі співпадають з енергіями поздовжніх поляризаційних коливань в окремих масивних кристалах, з яких утворена відповідна наносистема. Досліджено залежності енергій інтерфейсних оптичних фононів від їх квазіімпульсу та геометричних розмірів наношарів GaAs та AlAs.
  Повний текст PDF - 290.117 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гуцул В.
 • Маханець О.
 • Кучак А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гуцул В. І. Енергетичний спектр оптичних фононів у плоскій багатошаровій резонансно-тунельній наноструктурі / В. І. Гуцул, О. М. Маханець, А. І. Кучак // Фізика і хімія твердого тіла. - 2014. - Т. 15, № 1. - С. 29-33. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/PhKhTT_2014_15_1_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Гуцул Василь Іванович (фізико-математичні науки)
 • Маханець Олександр Михайлович (фізико-математичні науки)
 • Кучак Альона Ігнатівна (фізико-математичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського