Наукова періодика України Наукові записки Інституту журналістики


Циховська Є. Д. 
"The littles" у контексті американської журнальної періодики ХХ ст. / Є. Д. Циховська // Наукові записки Інституту журналістики. - 2014. - Т. 54. - С. 250-253. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nzizh_2014_54_50
  Повний текст PDF - 108.185 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Циховська Є.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Циховська Є. Д. "The littles" у контексті американської журнальної періодики ХХ ст. / Є. Д. Циховська // Наукові записки Інституту журналістики. - 2014. - Т. 54. - С. 250-253. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nzizh_2014_54_50.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського