Наукова періодика України Науковий вісник Ужгородського університету


Гайсак І. І. 
Аналітичне рішення квантовомеханічної системи із зв’язаними каналами / І. І. Гайсак, В. І. Жаба, П. Мурін // Науковий вісник Ужгородського університету. Сер. : Фізика. - 2009. - Вип. 25. - С. 141-147. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nvuufiz_2009_25_20
  Повний текст PDF - 175.713 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гайсак І.
  • Жаба В.
  • Мурін П.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гайсак І. І. Аналітичне рішення квантовомеханічної системи із зв’язаними каналами / І. І. Гайсак, В. І. Жаба, П. Мурін // Науковий вісник Ужгородського університету. Сер. : Фізика. - 2009. - Вип. 25. - С. 141-147. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nvuufiz_2009_25_20.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Гайсак Іван Іванович (фізико-математичні науки)
  • Жаба Віктор Іванович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського