Наукова періодика України Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету


Шаранич Ю. Ю. 
Пропорційність розподілу міжбюджетних трансфертів у контексті вирішення регіональних проблем формування бюджетів / Ю. Ю. Шаранич, О. В. Микуляк // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія : Економіка і менеджмент. - 2015. - Вип. 13. - С. 82-86. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nvmgu_eim_2015_13_20
  Повний текст PDF - 1.008 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Шаранич Ю.
  • Микуляк О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Шаранич Ю. Ю. Пропорційність розподілу міжбюджетних трансфертів у контексті вирішення регіональних проблем формування бюджетів / Ю. Ю. Шаранич, О. В. Микуляк // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія : Економіка і менеджмент. - 2015. - Вип. 13. - С. 82-86. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nvmgu_eim_2015_13_20.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського