Наукова періодика України Новини стоматології


Макєєв В. Ф. 
Частота видалення зубів за ортодонтичними показаннями при лікуванні пацієнтів з I та II класами патології прикусу за Енглем / В. Ф. Макєєв, О. І. Чучмай // Новини стоматології. - 2018. - № 2. - С. 63-68.
Мета роботи - визначити частоту видалення зубів за ортодонтичними показаннями у пацієнтів з різними формами зубощелепних аномалій. Клінічно обстежено і проведено ортодонтичне лікування 90 особам віком від 15 до 27 років. Ортодонтичне лікування пацієнтів з I класом патологій за Енглем потребувало видалення зубів на обох щелепах у 67,9 % обстежених проти 36,1 % обстежених з II класом патології за Енглем. Висновки: при лікуванні пацієнтів з I класом патології за Енглем частота видалення зубів сягає 60,8 %, при II класі - 81,8 %.
350
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 350 днів


Цитованість авторів публікації:
 • Макєєв В.
 • Чучмай О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Макєєв В. Ф. Частота видалення зубів за ортодонтичними показаннями при лікуванні пацієнтів з I та II класами патології прикусу за Енглем / В. Ф. Макєєв, О. І. Чучмай // Новини стоматології. - 2018. - № 2. - С. 63-68..

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Макєєв Валентин Федорович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського