Наукова періодика України Юридичний вісник. Повітряне і космічне право


Зуєва В. О. 
Питання визначення та форми попередження плагіату / В. О. Зуєва // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. - 2018. - № 1. - С. 94-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnau_2018_1_16
Мета статті - дослідити питання визначення плагіату, академічного плагіату та форми попередження плагіату. Досліджено теоретичний аналіз поняття "плагіат", "академічний плагіат", порівняльний аналіз сутнісних ознак цього виду порушень авторського права у вітчизняному та зарубіжному законодавстві. Класифікуються види плагіату. Визначено шляхи подальшого розвитку вітчизняного законодавства в сфері регулювання авторського права. Зроблено висновок про необхідність попередження плагіату шляхом формування комплексної системи превентивних заходів. Обговорено виявлення плагіату та академічного плагіату у працях студентів та науковців, класифікація його видів, розвиток форм його попередження в Україні.
  Повний текст PDF - 469.292 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Зуєва В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Зуєва В. О. Питання визначення та форми попередження плагіату / В. О. Зуєва // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. - 2018. - № 1. - С. 94-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnau_2018_1_16.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського