Наукова періодика України Юридичний вісник. Повітряне і космічне право


Зуєва В. О. 
Правове регулювання авіації загального призначення в Україні: сучасні проблеми та перспективи розвитку / В. О. Зуєва, В. Б. Череватюк // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. - 2014. - № 4. - С. 11-16 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnau_2014_4_4
Проаналізовано деякі аспекти регулювання авіації загального призначення в Україні. Відповідно до теми визначено основні особливості та проблемні моменти авіації загального призначення України на сучасному етапі її розвитку. Детально охарактеризовано можливі форми взаємовідносин авіації загального призначення та держави. Проведено аналіз законодавчої бази в у цій сфері, що надало підстави для уточнення поняття авіації загального призначення. Зокрема конкретизовано сферу "загального призначення" на основі використання загальносвітового досвіду.
  Повний текст PDF - 175.641 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Зуєва В.
 • Череватюк В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Зуєва В. О. Правове регулювання авіації загального призначення в Україні: сучасні проблеми та перспективи розвитку / В. О. Зуєва, В. Б. Череватюк // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. - 2014. - № 4. - С. 11-16 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnau_2014_4_4.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського