Наукова періодика України Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету


Грушицька І. Б. 
Розвиток фотографії в Україні (1839 – І пол. ХХ ст.) / І. Б. Грушицька // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 41. - С. 285-291. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_41_53
Розглянуто історію виникнення та тенденції розвитку фотографії в Україні у 1839 р. - I пол. XX ст. Центром розвитку фотохімії, фотооптики та наукової фотографії в Україні за часів Російської імперії був фотографічний відділ Імператорського Російського Технічного товариства (ІРТТ). У кінці 20-х і початку 30-х рр. у СРСР було розпочато створення вітчизняної хіміко фотографічної промисловості. У зв'язку з цим засновано ряд наукових інститутів та вищих навчальних закладів, призначення яких полягало у створенні наукової бази для розвитку фотографічної промисловості. 1926 року було відкрито Одеський науково-дослідний інститут фізики, який став провідним центром в Україні у галузі наукової фотографії.
  Повний текст PDF - 436.968 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Грушицька І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Грушицька І. Б. Розвиток фотографії в Україні (1839 – І пол. ХХ ст.) / І. Б. Грушицька // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 41. - С. 285-291. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_41_53.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Грушицька Ірина Борисівна (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського