Наукова періодика України Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету


Гвоздик В. С. 
Дискусія архітекторів щодо майбутнього соцміста Південно-Східної України у 1920–1930-ті рр. / В. С. Гвоздик, Т. М. Бондаренко // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 38. - С. 149-153. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_38_30
Розглянута систематична і поглиблена робота з містобудівництва, яка велася у двох основних напрямках. Першим з них було створення нових соціалістичних міст і робітничих селищ у зв'язку із спорудженням крупних підприємств важкої індустрії, другим - реконструкція і дальший розвиток старих промислових центрів та великих міст, що історично склалися. Досліджено дискусії основних напрямків у містобудівництві Південно-Східної України 1920 - 1930-х років, які були не схожі одна на одну. У 1930 р. в Україні вже існували прихильники трьох основних напрямків у містобудівництві: централісти, лінійники та розсипні, на які й зроблено головний акцент.
  Повний текст PDF - 651.821 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гвоздик В.
  • Бондаренко Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гвоздик В. С. Дискусія архітекторів щодо майбутнього соцміста Південно-Східної України у 1920–1930-ті рр. / В. С. Гвоздик, Т. М. Бондаренко // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 38. - С. 149-153. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_38_30.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Гвоздик Василь Степанович (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського