Наукова періодика України Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету


Замуруйцев О. В. 
Приватні аграрні господарства німецьких колоністів на території таврійської губернії у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / О. В. Замуруйцев // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 38. - С. 77-80. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_38_15
Розглянуто питання пов'язані з становленням та розвитком великих приватних господарств у заможних німецьких колоністів Таврійської губернії в другій половині XIX - на початку XX століття. Спираючись на архівні джерела, досліджено їх внутрішню структуру та найбільш характерні риси, а також визначено загальну роль цих господарств у економічному розвитку даного регіону на той час. Актуальність обраної тематики пов'язана з значним впливом німецьких колоністів на загальні аграрні та культурні процеси всього півдня сучасної України, які відбувалися у пореформений період історії Російської імперії.
  Повний текст PDF - 390.88 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Замуруйцев О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Замуруйцев О. В. Приватні аграрні господарства німецьких колоністів на території таврійської губернії у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / О. В. Замуруйцев // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 38. - С. 77-80. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_38_15.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Замуруйцев Олексій Вікторович (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського