Наукова періодика України Нелінійні коливання


Zhang Ch. 
Note on the oscillation of second-order quasilinear neutral dynamic equations on time scales / Ch. Zhang, T. Li // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 470-472.647
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 647 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Zhang C.
  • Li T.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Zhang Ch. Note on the oscillation of second-order quasilinear neutral dynamic equations on time scales / Ch. Zhang, T. Li // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 470-472.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського