Наукова періодика України Нелінійні коливання


Тахиров Ж. О. 
Задача типа Флорина для параболического уравнения со степенной нелинейностью / Ж. О. Тахиров // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 554-566.527
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 527 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Тахиров Ж.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Тахиров Ж. О. Задача типа Флорина для параболического уравнения со степенной нелинейностью / Ж. О. Тахиров // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 554-566.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського