Наукова періодика України Нелінійні коливання


Пелюх Г. П. 
Об асимптотических свойствах решений неоднородного дифференциально-функционального уравнения с линейно преобразованным аргументом / Г. П. Пелюх, Д. В. Бельский // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 537-553.
Встановлено нові властивості розв'язків диференціально-функціонального рівняння <$E х prime (t)~=~ax (t)~+~ bx (t~-~r)~+~cx prime (t~-~r)~+~px (qt)~+~ hx prime (qt)~+~f sub 1 (x(t),~x (t~-~r)>, <$E x prime (t~-~r),~x (qt),~x prime (qt))> в околі особливої точки <$E t~=~+ inf>.Встановлено нові властивості розв'язків диференціально-функціонального рівняння <$E x prime (t) ~=~ ax(t) ~+~ bx(qt) ~+~ cx prime (qt)>.
649
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 649 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Пелюх Г.
  • Бельский Д.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Пелюх Г. П. Об асимптотических свойствах решений неоднородного дифференциально-функционального уравнения с линейно преобразованным аргументом / Г. П. Пелюх, Д. В. Бельский // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 537-553..

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Пелюх Григорій Петрович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського