Наукова періодика України Нелінійні коливання


Панасенко Є. В. 
Нелінійні крайові задачі для рівняння Ляпунова у просторі Lp / Є. В. Панасенко, О. О. Покутний // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 523-536.587
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.01.2021 р., через 587 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Панасенко Є.
  • Покутний О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Панасенко Є. В. Нелінійні крайові задачі для рівняння Ляпунова у просторі Lp / Є. В. Панасенко, О. О. Покутний // Нелінійні коливання. - 2018. - Т. 21, № 4. - С. 523-536..

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Панасенко Євген Валерійович (фізико-математичні науки)
  • Покутний Олександр Олексійович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського