Наукова періодика України Наукові доповіді Національного університету біоресурсів і природокористування України


Дацько М. О. 
Вплив систем удобрення на врожайність сільськогосподарських культур у короткоротаційних сівозмінах на дерново-підзолистих осушуваних ґрунтах Лівобережного Полісся / М. О. Дацько. // Наукові доповіді Національного університету біоресурсів і природокористування України. - 2016. - № 4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nd_2016_4_14
Висвітлено результати досліджень зміни кліматичних чинників Лівобережного Полісся Чернігівської обл. (середньорічної температури повітря та опадів) за 10 років. Встановлено, що за цей період відбулося збільшення середньорічної температури повітря на <$E0,4~symbol Р roman C> та зменшення середньорічної кількості опадів на 35 мм. Відзначено вплив різних систем удобрення на збільшення агроресурсного потенціалу сільськогосподарських культур. Обгрунтовано, що за умов Лівобережного Полісся органо-мінеральна система удобрення (Гн 10 + NPK) сприяє покращанню стресостійкості сільськогосподарських культур (картопля, овес, пшениця озима і яра, жито озиме), а також збільшенню їх агроресурсного потенціалу, що є важливим чинником за умов сучасних змін клімату.

Цитованість авторів публікації:
 • Дацько М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дацько М. О. Вплив систем удобрення на врожайність сільськогосподарських культур у короткоротаційних сівозмінах на дерново-підзолистих осушуваних ґрунтах Лівобережного Полісся / М. О. Дацько. // Наукові доповіді Національного університету біоресурсів і природокористування України. - 2016. - № 4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nd_2016_4_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дацько Мирон Осипович (сільськогосподарські науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського