Наукова періодика України Наукові записки НаУКМА


Skobelev V. 
On systems of polynomial equations over finite rings / V. Skobelev // Наукові записки НаУКМА. Комп'ютерні науки. - 2012. - Т. 138. - С. 15-19. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NaUKMAkn_2012_138_4
  Повний текст PDF - 383.473 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Skobelev V.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Skobelev V. On systems of polynomial equations over finite rings / V. Skobelev // Наукові записки НаУКМА. Комп'ютерні науки. - 2012. - Т. 138. - С. 15-19. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NaUKMAkn_2012_138_4.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Скобелєв Володимир Володимирович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського